Współpraca

Szukasz partnera, który rzetelnie będzie wspierał Twoje procesy logistyczne? Dobrze trafiłeś! Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Korzyści płynące z posiadania zewnętrznego przewoźnika:

  • Oszczędność czasu – ty wysyłasz towar, my zajmujemy się nim od odebrania do dostarczenia. Możesz więc zająć się ważniejszymi sprawami i rozwijać swoją firmę.
  • Oszczędność pieniędzy – zatrudnienie kierowcy kosztuje, my coś o tym wiemy. Dlaczego więc masz zatrudniać kierowców jeżeli Twoja firma nie zajmuje się transportem. Zleć to nam. Zyskasz na kosztach pracownikach i odliczysz sobie koszty prowadzenia firmy.
  • Rozszerzenie strefy dostaw – jesteśmy najlepsi, a dzięki temu Ty już nie musisz się zastanawiać, czy klient który jest w sporej odległości od Twojej firmy może być Twoim klientem, czy nie.

Jak widać współpraca z nami to czysty zysk.

A zaczynaliśmy jako BIGPACK, pełnoletnim Renault Master, który po dziś służy naszym klientom.

Sebastian Iszczyłowicz – Dyrektor Działu Realizacji Usług Transportowych

„Jestem cholerykiem, zawsze denerwuję się, gdy coś idzie niezgodnie z planem. Właśnie dlatego w C24K dokładam wszelkich starań, by się nie denerwować. Dzięki temu, klienci są zadowoleni z wykonywanych przez nas usług.”

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie transport towaru do 1,5 tony i gabarytów 12 europalet . Tak, bardzo często ta opcja jest w standardzie. Jednak to co nas wyróżnia to fakt, że my pojazdy dostosowujemy do klienta. W jaki sposób? W naszym modelu nie ma żadnych ukrytych opcji. Wynajmujemy samochód do wykonywania usługi. To pozwala na ewentualne modyfikacje na początku współpracy. Przy stałej współpracy wiemy już jaki samochód musi dołączyć do naszej floty, a kierowca jest przydzielany do realizacji usługi dla konkretnego klienta wraz z dyspozytorem.

Już kupiłeś samochody?

Nic nie szkodzi! Możemy wykonywać usługę Twoją flotą. Jesteśmy elastyczni – to nas wyróżnia.

Szczegółowe informacje: